Kurumsal Web Tasarım

Tasarım ve işlevsellik söz konusu olduğunda Edit Interactive yapısından hizmet alan müşterilerimiz hızlı ve güncel çözümler almanın rahatlığını yaşar. 

Hizmetlerimiz

 

Web Tasarım Hizmeti

Web tasarım konusunda uzmanlık gerektiren tüm hizmetler firmamız bünyesinde müşterilerimize sunulmaktadır. Yayın öncesi hazırlık, strateji belirleme, sitenin oluşturulması ve yayından sonraki tüm süreçlerde Engin Tasarım, çözümleriyle işlerinizin geliştirilmesinde büyük rol oynuyor.

 

 

Web Hosting Hizmeti

Web sitenizin yayınlanması ve ilgili tüm teknik hizmetleri kendi sunucularımız üzerinden veriyoruz. Sitenizin hızlı gezilebilmesi, sorunsuz yayında kalması, e-postalarınızın güvenliği, güvenlik sertifikalarınız ve ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok konuda destek ve çözümler sunuyoruz. Oluşabilecek teknik sıkıntılar durumunda sizlere telefon desteği ile yardımcı 

 

 

Domain Tescil Hizmeti

Domain internet ortamında siteninizin kullanılabilmesi icin tescil ettiğiniz belli kuralları olan bir isimdir. Örn: firmaniz.com , burada .com yerine yüzlerce farklı uzantı gelebilir. Her bir uzantının farklı anlamları vardır. Web sitesi olusturmak icin domainden baska hostinge ihtiyacınız vardır.

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik tasarım, bulunduğumuz her mekan ve durumda kısaca hayatın her alanında, sürekli yanıbaşımızdadır. Gazete, kitap, poster, işaret, broşür, tabela, kredi kartı, gibi sürekli iletişim durumunda olduğumuz nesneler bir şekilde grafik tasarım aşamasından geçmekte ve nihai olarak matbaa uğrak noktasından geçtikten sonra bizlere ulaşmaktadır.

 

 

Logo Tasarım Hizmeti

Logo Tasarımlar, İletişim, haberleşme veya promosyon amaçlı hazırlanan bu görseller kurumunuzun ön yüzünü oluşturur, güvenilirliği ve niteliği dolaysız biçimde sunar.Logolar, her firmaya veya kuruluşa özel görsellerdir. Onlar sayesinde özgün bir prestij kazanabilir ve tanınabilirsiniz. Bu görseller;İlgi çekici olmalı,

 

Seo Hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO-Search Engine Optimization) sitelerin içerikleri ile ilgili konularda, Arama Motorlarında yapılan aramalar sonucunda siteye ziyaretçi akışını sağlayan ve üst sıralamalarda görünecek Web sayfaları oluşturma sürecidir. Sitelerde yapılan değişiklikler ve güncellemeler sonucu, Arama Motorları ve Web Kataloglarında içeriğe uygun olarak, sıralamalarda öncelik elde etmek için kullanılır. 

 

Etki Alanımız

 

Kısa Bilgi

 

Yeni bir web sitesi tasarımına başlamadan önce beklentinizin ve hedeflerinizin belirlemesi, web sitesinin yapım sürecinde izleyeceğimiz adımların netleşmesini sağlamaktadır. Bu amaçla hedef kitleniz değerlendirilir ve bir strateji belirlenir.

 

Bize Gönül Verenler

Hey Sende Bizi Takip Et

 

 

 

Yandex.Metrica