Google Seo Nedir? Google Seo Nasıl Yapılır? Google Seo Size Ne Kazandırır?

Google Seo yani search engine optimizasyon (arama motoru optimizasyonu) nedir şimdi size anlatacağım.Arama motoru optimizasyonu yani (seo) web sitelerinizi istediğiniz kelimelerde birinci sıraya çıkarılması için önemli bir yer tutan uygulamadır. Arama motoru optimizasyonu yani seo alt yapısıyla oluşturulan web sitelerinde istediğiniz metatag larda yani anahtar kelimerede birinci sayfaya çıkmak ve aramalarda yüksek hit almasını sağlar ve daha çok müşterilere ulaşırsınız.
Peki Site içi Arama Motoru Optimizasyonu yani (seo) tam olarak nedir?
Sitenizde seo var ama yüksek hit almıyorsunuz. Bunun sebebi ise kullandığınız içeriğin özgün olmamasında meta-taglar ile desteklenmemesinden kaliteli içerik olmamasından, kelimeler ile uzantılı linkler olmamasından kaynaklanıyordur.
Benim burda anlatmaya çalıştığım SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu ile ilgili herkezin bir bilgisi vardır. Ama en çok yanlışlar siteye arama motoru optimizasyonu (seo) yapacağım diye daha kötü bir hale sokan arkadaşlar vardır.

SEO nun Google Üzerindeki Etkisi

Bildiğiniz gibi artık herşey internet üzerinden yapılıyor. Gerek alışveriş yani (e-ticaret) gerek bilgi danışmanlığı gerek sosyal ağlar herşey internet üzerinden gerçekleşiyor. Özellikle Google‘nin seo ya verdiği önemi herkez çok iyi biliyor. Bir web sitesinin ele aldığımızda Google seo’ lu olması ve güzel bir tasarım olması sizin için çok önemli olması gereklidir.
Artık Google’da 1. Sayfa istediğiniz kelimeler ile yer almak artık hayal değil.

Yandex.Metrica