Toplu SMS göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Ücretsiz üye olarak toplu sms sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Toplu SMS fiyatlarını inceleyebilir, uygun krediyi panelinizw yükleyerek tek tıkla anında yüzbinlere iletebilirsiniz. Toplu sms gönderme bilindiği gibi yasal çerçeveler içerisinde yapılmaktadır. Gerekli bütün izinler tarafımızca alınmış olup, kolay ve güvenli bir şekilde mesajlarınızı gönderebilirsiniz

Başvuru Yap Tarifeler

Toplu Nedir, Ne Kazandırır?

smshizligonderim

Hızlı Gönderim

Anında milyonlarca kişiye sms gönderin. Toplu SMS  Yüksek hızda gönderim yapabilme özelliğine sahip altyapımız sayesinde, adet ve operotör sınırlaması yapmaksızın istediğiniz miktarlarda SMS gönderimini yapabiliyoruz. Büyük çaplı reklam ve duyuru kampanyalarınız için ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

smszamanlama

Zamanlama

Zamanlanmış Gönderim Hazırladığımız ileri tarihli mesaj sistemi sayesinde, hatırlatma, doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi mesajlarınızı ayarlayarak istediğiniz gün alıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sistemi bir ajanda gibi kullanabilirsiniz.

 smsexell

Exelden

Toplu SMS, bilgiyasar aracılığıyla, Hazırlamış olduğunuz telefon numaralarını kolayca sisteme yükleyip anında mesaj gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece etkili bir mesaj metni yazmaktır.

 

smsraporlama

Raporlama

Toplu SMS çalışmalarında en önemli unsurlardan biride çalışma sonrası raporlarıdır. Firmamız, bu konuda oldukça dikkatli bir şekilde hareket etmekte, sizlere hizmet sonrası kapsamlı bir şekilde rapor sunmaktadır.

smssablon

Şablon Oluşturma

İleri tarihte sms göndermek için mesajlarınızı kaydedin, programlayın gönderin. Byram mesajları, doğum günü mesajları, kutlamalar, duyuru ve ilanlar. Bütün mesajlarınız şablon olarak kaydedin sonra programlayın.

smskolayuyelik

Kolay Üyelik

Hızlı üyelik sistemi sayesinde paneliniz anında açılır. Gerekli evrakları gönderdikten sonra toplu sms göndermeye başlayabilirsiniz. Üyelik ücretsiz olup hediye krediniz  panelinizde gözükecektir.

 

KİMLER TOPLU SMS KULLANIR?

Fabrikalar/Şirketler: Personele anında duyuru yapma, çalışanlarına doğum günü, kandil, bayram günleri gibi özel gün kutlamaları; personel ve çalışan yakınlarının cenazeleri dolayısı ile başsağlığı bildirimi, cenaze kaldırma duyurusu gibi kısa süreli anlık iletişim olanağı sağlaması açısından toplu sms kullanırlar.

Dernekler: Toplantı, düğün, etkinlik, özel gün kutlama, cenaze merasim duyuruları gibi üyelerinin anında bilgi sahibi edilmesi gerektiği konularda bir tıklama ile dernek yönetimi tarafından toplu sms duyurusu yapılır.

Partiler-Sendikalar-Federasyonlar: Üyelerine özel gün kutlama, toplantı duyurusu, anlık önemli duyurular, üye ve yakınlarının cenaze duyuruları gibi önemli konularda toplu sms gönderimi yapılır.

Okullar-Dersaneler-Etüt Merkezleri: Öğrenci ve velilere sınav sonuç bildirimi, devamsızlık bildirimi, Özel gün kutlamaları, doğum günü kutlamaları, veli toplantısı duyuruları gibi konularda toplu sms gönderimi yapılır.

Mağazalar-Toptancılar-Kurumsal ve bireysel Satıcılar: Halihazırdaki müşterilerine yeni gelen ürün tanıtım ve duyurularında, özel gün ve doğum günü kutlamalarında toplu sms gönderimi yapılır.

TOPLU SMS NEDİR?

İstediğiniz kişiye ve kuruma mesajlarınızı anında ulaştırmanın en kolay, en etkili ve en ekonomik yolu Toplu SMS…

Günümüzde cep telefonlarının çok yaygın ve etkin bir şekilde kullanılmaya başlaması ve her kesim tarafından benimsenmesiyle birlikte, SMS ile bilgi ve duygu alışverişi de giderek önem kazanmıştır. Bu da reklam, duyuru ve kampanyalara yansımış ve mobil dünya pazarlama alanında önemli bir mecra haline gelmiştir. Bunun yanı sıra şirketler iç duyurularını (özellikle saha ve satış ekiplerine) yaparken de yine Toplu SMS ile iletişimi tercih etmeye başlamıştır.

Bu gelişmelerin sonucunda da daha önce hayatımızda olmayan; Internetten SMS, Internetten cep telefonuna SMS, Kurumsal SMS, Toplu mesajlaşma gibi, Toplu SMS ile ilgili pek çok kelime hayatımıza süratle girmeye başlamıştır.

Birçok büyük ve orta ölçekli firma, teknolojinin kazandırdığı bu yeni imkana hemen adapte olmuştur ve artık müşterilerine kampanya, kutlama veya duyuru gibi birçok iletmek istediği mesajı Toplu SMS ile iletmeyi tercih etmektedir.

Toplu SMS, bir bilgisayar programı aracılığı ile bir GSM operatörü altyapısı kullanılarak, hazırladığınız bir mesajın aynı anda binler hatta onbinlerce kişiye iletilmesini mümkün kılan bir servistir.

Aşağıdaki başvuru formunu doldurarak sms göndermeye başlayabilirsiniz.

Dikkat!

Başlık ve yasal sms göndermek için şahıslar için Nüfus Cüzdanı fotokopisi , şirket ve firmalar için vergi levhası fotokopisi göndermeniz gerekmektedir. Orginator yani sms göndereceğiniz başlığı 11 karakteri aşmayacak şekilde tanımlama yaptıktan sonra firmanızın ismiyle yasal sms gönderim yapabileceksiniz. Şimdi yandaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 

Yandex.Metrica