Bütcenize uygun web tasarım çözümleri Konya Design Net Farkıyla Yaşayın..
Web sitesi, Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır.Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir.
Sizde daha fazla vakit kaybetmeden gelin günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan Dijital Dünya’ da yerinizi alın.

Konya Design Firmanızı dijital ortama aktararak marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken firmanızın kurumsal kimliğini baştan oluşturarak markanıza özel web tasarım oluşturuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

Konya Design Web tasarım çalışması sonrası ortaya çıkan web siteleri, internette vakit geçiren kullanıcı sayısının artması ile ciddi anlamda bir tanıtım aracı olmuştur. Kaliteli bir web tasarım firmanızın prestijini artıracaktır. Web sitelerinde firmalar; ürünlerin teknik özelliklerini ve fiyatlarını, resimlerini, videolarını rahatlıkla yayınlayabilir. Bu hizmet ile potansiyel müşterilerini doğrudan bilgilendirebiliyor ve geniş kitlelere rahatlıkla ulaşabiliyor. Potansiyel müşterilerine daha hızlı ulaşma şansını yakalıyor firmalar.
Firmalar web siteleri üzerinden online satış yaparak cirolarını artırabilirler. İnternette çok geniş bir müşteri kitlesine satış yapma şansını yakalarsınız. Hokka Web olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizi rakiplerinden her zaman bir adım önde tutmanın gururunu yaşıyoruz.

Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken kurum ve kuruluşların ,tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden fayda elde edebilecekleri web siteleri hazırlıyoruz. Amacımız tasarım kalitesi yüksek ve teknik altyapısı güçlü hedeflenen amaca hizmet eden web siteleri yapmak. Web sitelerini yaparken Seo (Arama Motoru Optimizasyonu ) konusuna dikkat ediyoruz. Sitelerin iç Seo ve dış Seo ayarlarını yapıyoruz. Arama motorlarında yükselmeniz böylece kolaylaşıyor.

İlgi Gören Tasarımlardan Bazıları

Web Sitesi Özellikleri

Konya Design Net, Kurumsal Firma siteleri için kullanımı kolay her kesime hitabeden, etkin içeriklerle, firmanızın netteki bütün ihtiyaçlarını giderir. web paketlerinin genel özelliklerinde;

 

 Türkçe Yönetim Paneli

Temiz, sade ve anlaşılabilir yönetim paneli ile sorunsuz bir şekilde web sitenizi güncelleyebilirsiniz.

 

 Ürün Yönetimi

Ürünlerinizin yazımsal ve resimsel bilgilerini sorunsuzca güncelleyebilmenin keyfini çıkarın.

Arama Sistemi

Web sitenizdeki ziayretçiler arama modülünü kullanarak aradıklarını kolayca bulabilirler

 Seo Dostu Sayfalar

Web sitenizi inceleyen Google Bot, sorunsuz bir şekilde içeriğinizi ve meta verilerinizi kaydeder.

Resim Galeriler

Web sitenizde fotoğraf galerileri oluşturarak istediğiniz resimleri internet sayfanızda yayınlayın.

Eklentiler

Güncel döviz kuru ve hava durumu bilgileri, otomatik güncellenen yapısı ile sayfanız profesyonellik kazanır.

4 Aşamalı Dizayn
01. Analiz Doğru bir analiz sürecin en önemli faktörüdür.

02. Strateji Hedefler belirlenmeli ve izelenecek yol hartiası seçilmelidir.

03. Uygulama Yapılan her işlem profesyonel ve kapsamlı olmalıdır.

04. Sonuç Optimum faydayı sağladığınız an sonuca ulaşmışsınız demektir.

Web Tasarım Yaptırmak Ne Kazandırır ?

• Firmalar web tasarım yaptırarak coğrafi uzaklıkları uzaklığın önemini ortadan kaldırır ve müşteri sayısını artırır.
• Web Tasarım yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturur.
• Firmalar web tasarım yaptırarak yenilikleri ve duyuruları müşterileri ile paylaşabilir
• Basılı materyallere harcadıkları bütçeyi ciddi oranda düşürürler.
• E-ticaret siteleri 7/24 sitenin açık olması sayesinde her zaman para kazanır.
• Satışlarınızı kısa sürede artırabilirsiniz.
• Arama motorlarında bulanabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz

Profesyonel hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti…
konyadesign her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bu başarısını da müşterisini, işini, sektörünü ve rakiplerini iyi analiz ederek onu en iyi şekilde yönlendirerek gerçekleştirmiştir.

Her biri alanında uzman ekibi ile yaptığı işi sürekli takip etmiş ve müşterisine sınırsız destek anlayışı ile hizmet vermiştir. Bu da müşterinin web sayfasından optimum fayda sağlamasına imkan sağlamıştır.

Siz de bu hizmet anlayışında yerinizi alın.

Yandex.Metrica