Bu sayfada müşterilerimizin hizmetleri aksamamsı için hızlı ve güvenli ödeme sayfasıdır. Yıllık host ve domain yenileme ücretini hızlı ve kolay bir şekilde yapablirsiniz. Dünyanın en çok kullanılan ödeme sistemlerinden biri olan PAYPAL sistemi son derece güvenlidir.

 

Ödeme Sayfasına Hoşgeldiniz

 

Web Sitesi YenilemeHosting PaketleriDomain TescilLogo TasarımBağış YapWeb Aktivasyon

Hosting ve Domain süresini 1 yıl uzatmak için ödeme yapmanız gerekmektedir. Host ve domain web siteleriniz için barınma sağlayan bir yerdir. Web sitesi yayında olması için ödenen yıllık bir ödemedir. Ödenmediği takdirde web sitenizin içeriği silineceği gibi tekrar aktivasyon halinde cezalı ödeme durumu olabilir.Size verilen süre içerisinde ödeme yapmanız hiç bir aksaklığa yol açmayacaktır.Şimdi aşağıdaki butona basarak güvenli bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

160.00 TL/Yıl
İhtiyacınıza uygun windows web hosting paketini, aşağıdaki karşılaştırma tablosunu inceleyecek seçebilirsiniz. Hangi windows web hosting paketinin sizin için uygun olduğuna karar veremiyor ya da emin olamıyorsanız, operatorlerimizle canlı görüşme talebinde bulunarak yardım alabilirsiniz.

50.00 TL Başlayan fiyatlarla


Hosting PaketlerimizÖncelikle yeni satınalmak istediğiniz domaini aşağıdan sorgulatarak satın alma işlemine geçebilirsiniz. Domain kulanılır durumda iken satın alma işlemi yapmayın..Yada sadece domain yenileme işlemi yapacak müşteriler için domain ödemesi yapabilirsiniz.

Domainler
Almak istediginiz domain160.00 TL/Yıl

Logo Tasarım; İlk olarak sizin belirleyeceğiniz renkler, şekiller, düşünceler doğrultusunda tasarım yapılır.
Başlangıç Tasarım paketi olarak 5 Adet birbirinden farklı çalışmalar yapılır.Bu yapılan 5 çalışma sonucunda herhangi bir çalışma üzerinde anlaşmaya varılamazsak ek çalışma seçeneklerini düşünebilirsiniz. Genel olarak ilk 5 tasarımlar etkili sonuçlar vermektedir. Ek tasarımlar ve normal çalışma sürecinde işin iptal olması durumunda %30 çalışma masrafı olarak hesaptan düşülür ve paranız iade edilir.


Logo Hizmeti
Kullanmak İstediğiniz Renkler
SloganınızKendimizi daha iyi geliştirebilmemiz için gönlünüzden koptuğu kadar bağış yapabilir bizlere bir kahve ısmarlayabilirsiniz. TeşekkürlerWeb sitenizi için aktivasyon ödemesini buradan yapabilirsiniz.Ödeme butonuna basınca paypal sayfasına yönlendirileceksiniz. Çıkan sayfada eğer Paypal üyeliğiniz varsa direk giriş yapıp hesabınızdan gönderebilirsiniz. Eğer Paypal hesabınız yoksa sol altta bulunan “Paypal Hesabınız Yokmu” satırının altında “Devam”linkine tıklayarak Kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

 

Paypal Güvenli Ödeme

logo_paypal_guvenli_odeme

Yandex.Metrica