Seo Araçları Türkiye Arama Motorları

 • SEO Araçları – Yerli Arama Motorları
 • Popüler arama motorlarının yanı sıra web sitenizi yerli arama motorlarının dizinlerine eklemeniz çok faydalı olacaktır.
  Bu sayede diğer popüler arama motorları yerli sitelerden aldığınız bağlantıları olumlu değerlendirip kendi listelemesinde de üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır.Aşağıda sizin için seçtiğimiz birkaç yerli web dizinini bulabilirsiniz. Kayıt için kullanacağınız adresler ayrıca belirtilmiştir.

  SEKTORİŞ WEB REHBERİ
  Firmanızın Netteki Adresi, siz firma sahiplerine firmanızın tanıtım yazılarını, tanıtım ilanlarını ücretsiz ekleme imkanı sunmaktadır. Türkiye deki firmaların, işletmelerin internet ağında doğru kelimeler ve anahtar sözcükler ile kendilerini tanıtma ve sunma imkânı bulan bir hizmet sunmaktayız. Gün geçtikçe artan firma sayısı ile büyümeyi,gelişmeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz en doğru ve basit şekilde firmaların nihai click here tüketici veya toptancısı ile buluşturmak. Şimdi hemen vitrininizi oluşturabilir ilanlarınızı paylaşabilirsiniz.

  ARADUR.COM
  Kayıt için kullanacağınız adres ;http://www.firmarehberikonya.com/
  INTERNETREHBERI.COM
  Kayıt için kullanacağınız adres ;http://internetrehberi.com/LinkEkle.htm
  LIST2000.COM.TR
  Kayıt için kullanacağınız adres ;http://www.list2000.com.tr/tr/index.asp
  MAVINOKTA.COM
  Kayıt için kullanacağınız adres ;http://dir.mavinokta.com/rehber/link_ekleme.html
  TEKBUL.COM
  Kayıt için kullanacağınız adres ;http://www.tekbul.com/add/
  Bu siteler Nisan 2009 da yerli arama motorları arasından rasgele seçilen sitelerden hazırlanmıştır. Yukarıda adı geçen arama motorlarıyla natro.com un hiç bir ilişkisi yoktur. Bu siteler müşterilerimize yol göstermek amaçlı eklenmiştir.