Ücretsiz WordPress Portal Teması

screenshot2-325x150

Ücretsiz WordPress Portal Teması

Merhaba arkadaşlar, kendimize uygun ve istediklerimizin olduğu ücretsiz wordpress tema bulmak bildiğiniz gibi zor. Aslında ücretsiz tema internette çok fazla var ama seo , hız ve kullanım açısından ücretsiz temalar çok fazla tercih edilmiyor. Artık seo sitelerin vazgeçilmezi oldu bile,  bunun yanında sitenin ziyaretçi acısından kullanımı da önemli olduğunu web site ile uğraşan arkadaşlar biliyorlar herhalde icon smile Ücretsiz Çok Güzel WordPress Portal Teması

WordPress temalar içinde portal temasını bulmak click here helede ücretsiz olarak bulmak iyice zor. Ama sağ olsun bir arkadaşımız sizler için wordpress portal teması kodladı bile. Adı Özer Gül olan arkadaşımıza , hazırlamış olduğu ücretsiz wordpress portal teması için burada çok teşekkür ediyorum. Bunun için kendisi içinde böyle bir makale yazmaya da karar verdim. İnşallah sizde bu makale sayesinde özer gül arkadaşımızın temasını beğenip ücretsiz olarak burdan indirirsiniz.

Kendisinin bir isteği de var, en alttaki tapımcı linki kaldırmamanız. icon smile Ücretsiz Çok Güzel WordPress Portal Teması kolay gelsin.

indir