Webnode Hazır Web Siteleri

Webnode özellikleri;

Webnode hızlı ve kolay bir şekilde web sitesi yapma aracıdır. Kolay, online ve bedava. İsterseniz kendi alan adınızı da kullanabilirsiniz.

Ücretsiz

Servisler için ödeme yapmanız gerekmez. Web sitesi yaratmak, reklam sistemleri, modern şablonlar, sunucu, web sitenizin trafik kontrolü, vb.

Reklamsız

Önünüze sürekli pop-up’ların çıktığı web sitelerinden bıktınız mı? Webnode memnuniyetiniz için asla web sitenize reklam yerleştirmeyecek!

5 dakikada hazır

Yeni web sitenizi sadece 5 dakikada oluşturabilirsiniz. Profesyonel içeriği ve modern grafikleri uzmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.

Modern şablonlar

Web sitenizi yüzlerce yeni şablon arasından seçebilirsiniz. Bu şablonlar, profesyonel grafikerlerimiz tarafından hazırlanmıştır. Herkes için bir şablon var!

Kendi alan adınızı kullanın

Kendi alan adınızı kullanabilirsiniz (www.alanadı.com.tr) click here veya Webnode aracılığıyla hemen bir tane edinip kullanmaya başlayabilirsiniz.

SEO pazarlama

Arama motoru optimizasyonu (SEO), URL oluşturma, site haritaları için otomatik destek. Gelişmiş SEO teknikleriyle çalışabilirsiniz.

Basit ve hızlı

Webnode’u kullanmak için teknik bilginiz olması gerekmez. Program yüklemeniz gerekmez. Sadece internetinizin olması yeterlidir.

İhtiyacınız olan herşey

İçerik yönetimi, sunucu, ziyaretçi istatistikleri, forum, resim galerisi, e-mağaza, blog, anket, e-posta, ürün kataloğu, tüm metin arama, RSS ve daha fazlası…

Kendi web sitenizi oluşturun

Ücretlendirme:
1000 MB Alan
20 GB Trafik
20 Posta Kutusu
Mobil Versiyon
Kendi Alan Adınız
Şifre Koruması
Premium Destek
Yedekleme ve Kurtarma
Birden Fazla Dil
Altbilgi Özelleştir
17,00 TL/ Aylık