Wix ile Web Sitesi Kurmak Çok Kolay

Wix.com_Logo

Yüzlerce Tasarımlı Şablon

Çevrimiçi inanılmaz görünmenizi sağlayacak, bütün son tasarım eğilimlerine ve özelliklerine sahip çekici, tamamen özelleştirilebilir şablonlardan oluşan zengin koleksiyonumuzdan istediğinizi seçin.

Kullanıcı dostu, sürükle ve bırak tarzı çalışan site oluşturucumuz sitenizi kolay bir şekilde özelleştirmenize imkan tanıyor. Görüntüler, metinler ve sayfa düzeni gibi istediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz – yaratıcılıkta sınır yok, kodlama bilmeniz gerekmiyor.

Sezgisel Site Oluşturucu

İnternet sitenizi güvenli ve emin bir yer kılan ücretsiz ve güvenilir barındırma hizmetinden yararlanın.

Sektörde Lider Barındırma Hizmeti

En İyilenmiş Mobil Görünüm

İnternet sitenizin en iyilenmiş mobil versiyonunu sadece bir tıkla otomatik olarak elde edin. Bu özellik ziyaretçilerinizin bütün cihazlarda aynı tasarım ve içeriği görmesini sağlıyor.

 

Wix’in Sahip Olduğu Özellikler

Tüm çevrimiçi varlığınızı oluşturmak ve yönetmek için ihtiyacınız olan her şey

Bugün Çevrimiçi Olun

Yüzlerce Tasarımlı Şablon

Çevrimiçi inanılmaz görünmenizi sağlayacak, bütün son tasarım eğilimlerine ve özelliklerine sahip çekici, tamamen özelleştirilebilir şablonlardan oluşan zengin koleksiyonumuzdan istediğinizi seçin.

Kullanıcı dostu, sürükle ve bırak tarzı çalışan site oluşturucumuz sitenizi kolay bir şekilde özelleştirmenize imkan tanıyor. Görüntüler, metinler ve sayfa düzeni gibi istediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz – yaratıcılıkta sınır yok, kodlama bilmeniz gerekmiyor.

Sezgisel Site Oluşturucu

İnternet sitenizi güvenli ve emin bir yer kılan ücretsiz ve güvenilir barındırma hizmetinden yararlanın.

Sektörde Lider Barındırma Hizmeti

En İyilenmiş Mobil Görünüm

İnternet sitenizin en iyilenmiş mobil versiyonunu sadece bir tıkla otomatik olarak elde edin. Bu özellik ziyaretçilerinizin bütün cihazlarda aynı tasarım ve içeriği görmesini sağlıyor.

Önceden ayarlanmış renk paletleri

Sitenize profesyonel bir görünüm vermek ve markanızı güçlendirmek için, 50’den fazla otomatik renk düzenimizden birini seçin veya kendinizinkini yaratın.

İnternet sitenizi benzersiz kılın. Tasarımlarımızı alın ve her şeyi; resimleri, arka planları, renkleri, yazı tiplerini ve metinleri sadece bir düğmeye tıklayarak istediğiniz gibi değiştirin.

Her Şey Tamamen Özelleştirilebilir

Wix, 70’den fazla şablon kategorisinde 100’lerce şablonu size sunuyor. Ticari, kişisel, çevrimiçi mağaza, portföy sayfası gibi hangi türden internet sitesine ihtiyacınız olursa olsun, biz bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Her Amaç İçin Özel Şablonlar

Güzel Tasarım

İçeriğinizin güzel görünmesini sağlayın. Metninizi kolayca düzenleyin ve tonlarca ücretsiz yazı tipinin, rengin, efektin arasından istediğinizi seçin.

Metin Düzenleyicisi ve ücretsiz yazı tipleri

Bir sayfadan diğerine geçerken ilginç bir kullanıcı deneyimi yaratmak için değişik efektlerden seçin.

Sayfa geçiş efektleri

Site düzenleyicimiz, internet sitenizi kolay bir şekilde değiştirebilmeniz ve özelleştirebilmeniz için sizlere kullanıcı dostu sürükle ve bırak teknolojisini sunmaktadır.

Sürükle ve bırak site düzenleyicisi

HTML5 Site Oluşturucu

Html kodunuzu basit bir metin düzenleme penceresine yerleştirin ve sitenizin fonksiyonelliğini arttırın.

HTML kodu gömme

Sadece sizin ya da belli bir üyenin girebileceği, belirlenmiş ve korunmuş internet sayfaları oluşturun.

Sayfa koruması

17’den fazla farklı özelliğe sahip gelişmiş görüntü düzenleyicimiz, inanılmaz sonuçlar almak için görüntülerinizi düzenlemenize, zenginleştirmenize ve onlara rötüş yapmanıza imkan tanımaktadır.

Görüntü düzenleyicisi

Bütün cihazlar için tek URL ile Google ve Bing gibi arama motorlarında en yüksek görünürlüğü elde edin.

İnternet sitesi ve mobil site için bir tek URL

Sitenizin masaüstü görünüşünü değiştirmeksizin mobil görünüşünü mükemmel bir hale getirmek için öğeleri tekrar boyutlandırabilir, sırasını değiştirebilir ve gizleyebilirsiniz.

Tamamen özelleştirilebilir

En İyilenmiş Mobil Görünüm özelliği sadece bir tek tıkla HTML5 sitenizi alacak ve ona akıllı telefonlar için en iyilenmiş bir görünüm kazandıracak.

En iyilenmiş mobil görünüm

Mobil En İyileme

Çevrimiçi mağazanızın tümünü Facebook sayfanıza aktarın ve çevrimiçi satışlarınızda patlama yaşayın. Envanterinizi direkt olarak Wix mağazanızdan yönetin ve Facebook sayfanıza gerçek zamanlı güncellemeler gönderin.

Masaüstü internet sitenizden sizin için otomatik olarak oluşturulan, mobil cihazlar için en iyilenmiş güzel mobil sitenize kavuşun, bu imkan ticaretinizi bütün cihazlardan erişilebilir hale getirecek.

Mobil uyumlu

Müşterilerinize en güvenli ve emin ödeme sayfasını sunabilmek amacıyla çevrimiçi mağazanızın alışveriş sepeti için PayPal, WebMoney ya da Skrill gibi ödeme yöntemlerini kabul edin.

Çoklu Ödeme Yöntemleri

Kullanımı kolay tıkla-ve-düzenle araçlarımız ve renk, boyut, düzen ve dahası gibi sonsuz stil seçeneğimizle hayalini kurduğunuz çevrimiçi mağazanızı kurabilirsiniz.

Mağazanızın görüntü ve hissini özelleştirin

Kullanımı kolay ürün galerileri, sipariş yönetimi, gönderim kuralları ve vergi oranlarıyla çevrimiçi mağazanızı hızlı ve verimli bir şekilde işletin.

Kolay Yönetim

İnternet sitenize güzel, tamamen özelleştirilebilir bir çevrimiçi mağaza ekleyin ve eTicaret premium planımızla satışlarınıza hemen başlayın.

Çevrimiçi mağaza ekleyin

eTicaret

Facebook yorumları

Kitlenizi sitenizde görüntülenen yorumlarla ve yorumcuların Facebook profilleriyle büyütün. Yorum kutunuzu kolay bir şekilde tasarlayabilir ve görüntülenmesini istediğiniz yorum miktarını seçebilirsiniz.

Facebook beğen düğmesi

Ziyaretçilerin sayfanızı bir tıkla beğenmelerini ve Facebook profillerinde paylaşmalarını sağlayın. Düğmenin rengini, hareketini ve dahasını şekillendirin.

Blogunuz eklendikten sonra siteniz içinde ayrı bir sayfada ve hepsi özelleştirilebilecek bir şekilde, öne çıkan galeriler, listeler, etiket bulutları ve sosyal mesaj akışlarıyla donatılmış olarak görünecektir.

Otomatik blog tasarımı

Mükemmel bir görünüş ve his için sadece birkaç tıkla Wix sitenize güzel bir blog ekleyin ve hemen bloglamaya başlayın.

Eklemesi kolay bloglar

Blog ve Sosyal Medya

Sitenizde inanılmaz Flash efektleri yayınlayın. Animasyonlar, reklam afişleri, sunumlar, grafikler, Macromedia, oyunlar ve dahası gibi muhteşem öğeler ekleyin.

Flash öğeler

Google Adsense, Google reklamlarını direkt olarak internet sitenizde göstermenin ve para kazanmanın zahmetsiz yoludur.

Gmail Adsense

Dropbox içeriğinizi web sitenizde direkt olarak paylaşın. Yeni ve ilginç içerik, fotoğraf ve videolarla ziyaretçilerinizin ilgilerini çekin.

Dropbox

Birkaç basit tıklamayla kullanıcılarınızın sizinle iletişim kurmalarına, bir etkinliğe kaydolmalarına, fiyat sormalarına ve daha fazlasını yapabilmelerine imkan tanıyın. Önceden hazırlanmış düzinelerce formun arasından seçin ya da kendi formunuzu tasarlayın.

İletişim Formları

Müşterilerin web sitenizde hediye kartı alıp mağazanızda kullanmalarını sağlayın. Bireysel kupon kodları sayesinde ürünlerinizin satılmasını takip edin ve özel promosyonlar sunun.

Hediye kartları

Gmail Adsense, Dropbox ve daha fazlası gibi havalı internet uygulamaları ekleyerek internet sitenize güç katın. Aşağıda verilen en popüler uygulamalarımızdan bazılarına göz atın:

140’tan Fazla Uygulama

Wix Uygulama Marketi

Otomatik site haritası

Wix, Web güvenliğiniz için, sitenizin sayfa listesini oluşturur, ve bu listeye sadece arama motorlarının erişmelerini gerektiren sayfaları ekler.

Facebook açık grafik desteği

Bu format sayesinde sitenizin detaylarını Facebook’a ekleyip oluşan gelişme ve büyümeyi izleyebilirsiniz.

Meta başlık ve tanım kontrolü

Wix, web sitenizin arama motorlarında görülmesini arttırmak için, site ayarlarınıza başlıklar, tanımlar ve anahtar kelimeler eklemenizi sağlar.

Google web sitenizin sayfalarını ‘okuyup’, bu bilgileri kullanarak ‘zengin snippet’ (arama sonuçlarının altında görülen birkaç satır metin) yaratır.

Google yapılandırılmış veri

Wix, Google, Bing ve bunun gibi arama motorlarının ilkelerini yakından inceleyip, sitenizin içeriği ve arama sonuçlarının arasındaki en geçerli ilişkiyi kurar.

Google, Bingi vb ile uyumlu

Yenilikçi Wix aracımız sitenizde analizler yapıp, arama motorlarında sitenizin daha çok görülmesi için pratik öneriler getirir.

SEO sihirbazı

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

İstediğiniz kadar sayfa yaratıp navigasyon menünüzde görülmesini istemediklerinizi saklayın. Ziyaretçiler yalnız bağlantılar aracıyla bu gizli sayfalara ulaşabilirler.

Gizli sayfalar

Benzersiz bir web sitesi için listelerinizin, görüntü, metin, düğme ve renk gibi düzen ve tasarım özelliklerini kontrol edin ve özelleştirin.

Özelleştirilmiş click here stil

Web sitenizdeki herhangi bir maddeyi seçin ve birden fazla yerde gösterin. Tamamen uyumlu bir görünüş ve his için istediğiniz içeriği ‘yeniden kullanın’.

Yeniden kullanılabilen içerik

Güncel haberler, SSS sayfaları, etkinlik listeleri, restoran menuleri ve dahasını sitenize ekleyip içeriğinizi zenginleştirin. Tasarımınızı değiştirmenize gerek kalmadan hepsini tek bir yerden yönetin.

Zengin İçerik

Liste Kurucu

İletişim Araçları

Site ziyaretçilerinizin gereksinimlerini karşılamak ve müşterilerinizle daha güçlü ilişkiler kurmak için sitenize rezervasyon araçları, ücretsiz telefon numaraları ve canlı sohbet pencereleri gibi iletişim uygulamaları ekleyin.

Site Analizleri – Google Analytics

Daha iyi bir çevrimiçi deneyim sağlamak ve rekabette öne geçmek için ziyaretçi sayınız, sayfa görüntülemeleri, ziyaretçilerin nereden geldiği ve daha fazla veriler dahil site trafiğinizi izleyin.

Arama sonuçlarında daha yüksek sıraya sahip olmak, Google Haritalar’da listelenmek, çoklu cihazlarda daha fazla müşteriye ulaşmak ve ticaretinizi güçlendirmek için Wix sitenize trafik arttırma uygulamaları ekleyin.

Trafik Üretimi Araçları

Müşterileriniz, aboneleriniz, site üyeleriniz ve sizinle sitenizin iletişim formunu kullanarak iletişim kuranlar dahil kişilerinizi tek yerden yönetin ve aktarın.

Kişiler Yöneticisi

Ticaret Araçları

Ticaretinizi Bugün İnternete Taşıyın

Tek Sayfalık Tasarımlar

Tek sayfalık şablonlarımız ticari internet sitenizin yayına geçmesini hiçbir zaman olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Bir gün içinde çevrimiçi olun ve işinizi büyüttükçe yeni sayfalar ve özellikler ekleyin.

Geniş görüntü, clipart ve ikon koleksiyonumuzdan seçin. İstediğiniz kadar kullanın, hepsi tamamen özelleştirilebilir ve %100 ÜCRETSİZ.

Boş şablon seçeneklerimizden biriyle tasarımınıza sıfırdan başlayın, ve web sitenizi tamamen kendi istediğiniz gibi kurun.

Boş şablonlar

Binlerce ücretsiz görüntü

Sayfalar ekleyin ve organize edin

İstediğiniz sayıda boş ya da önceden hazırlanmış özelleştirilebilir site sayfası ekleyin. Güzel bir şekilde organize edilmiş içeriğiniz için alt sayfalar bile oluşturabilirsiniz.

Onine mağaza için Facebook entegrasyonu

Esnek ürün seçenekleri

Kuponlar

Promosyonlar yapın ve ticaretinizde patlama yaratın. Mağazanıza kolayca kuponlar ekleyin ve müşterilerinizin alışveriş sepetlerine indirim sağlayın.

Ürünlerinizi, bir profesyonel gibi satın. Ürün koleksiyonları yaratın ve renk, boyut, fiyat ve dahası gibi ürün seçenekleri kurun.

Bir kuruş bile almıyoruz

Kolaylaştırılmış vergi ve nakliye

Kolay entegrasyon

Çevrimiçi mağazanızdan yaptığınız gelir tamamen sizin. Bir kuruşunu bile almıyoruz.

Birkaç tıkla nakliye kuralları ve vergi oranları koyun ve çevrimiçi mağazanızı gerçek bir mağaza gibi yönetin.

İnternet sitenizin tasarımıyla pürüzsüz bir şekilde entegre olan çekici ürün galerileri, alışveriş sepeti ve ödeme düğmesi ile mağazanıza profesyonel bir görünüm katın.

Okuyucularınızı içeriğinizi paylaşmaya teşvik etmek için, Pinterest, Twitter ve Facebook gibi sosyal ikonları blog yazılarınıza ekleyin.

Ziyaretçilerinizi sizi Twitter’da takip etmeye davet edin. Twitter kullanıcı adınızı ve takipçilerinizi sitenizde gösterin.

Twitter takip

Sosyal özellikler

Ziyaretçilerinizin sitenizi Google+ çevrenleriyle paylaşmalarını sağlamak için bir düğme ekleyin. İstediğiniz düğmenin boyutunu ve stilini kolaylıkla ayarlayın.

Arama motorlarının içeriğinizi ve web sitenizi kolayca bulabilmeleri için blog yazılarınıza uygun kategorizasyon etiketleri ekleyin – site trafiğinizi arttırmak için harika bir yol!

Google+

Etiketleme sistemi

Pinterest

Medya ekleyin

Ziyaretçilerinizin sizi Pinterest’te takip etmelerini sağlayın. Pinterest URL’inizi ekleyin ve düğme metninizi kişiselleştirin.

Ziyaretçilerinizin ilgisini anında çekecek çarpıcı görüntü ve video tabanlı yazılar yaratın. Ücretsiz görüntü koleksiyonumuzdan seçin veya kendinizinkini yükleyin, ve kolayca videolar ekleyin.

Öğeler ekleyin

Sosyal mesaj akışı

Ziyaretçilerinizin Facebook, Twitter ve Google+ bağlantılarınızın hepsini toplu olarak bulabilmesi için internet sitenize bir sosyal çubuk ekleyin.

Tamamen profesyonel bir görüntü için özellikli galeriler, özellikli listeler, etiket bulutları ve sayaç gibi göz alıcı blog öğelerini düzenleyin ve özelleştirin.

Ziyaretçilerinizin restoranınıza 7 gün 24 saat internetten rezervasyon yapmalarını sağlayın. Zamandan tasarruf edin, daha fazla müşteri ağırlayın ve kazancınızı arttırın.

Restoran rezervasyonları

Ziyaretçilerinin direkt olarak sitenizden randevu planlamalarına, etkinliklere katılmalarına ve hizmet rezervasyonu yapmalarına imkan tanıyın. Takviminizi yönetmek için harcayacağınız zamandan tasarruf edin.

Site Zaman Planlayıcısı

E-posta Yoluyla Pazarlama

Güçlü e-posta pazarlama araçlarıyla müşteri ilişkileri kurun. Kaydolma düğmesi ekleyin, posta listesini yönetin, profesyonel haber bültenleri oluşturun ve postalama verimliliğini izleyin.

Anketler

Anketlerinizi kolaylıkla özelleştirin ve ürünleriniz için sosyal hareket yaratın. Ziyaretçilerinizin düşüncelerini öğrenmek için sitenizde kendi anketinizi yapın.

Canlı Sohbet

Canlı sohbet yoluyla internet sitesi ziyaretçilerinizle etkileşime girin. Soruları cevaplayın, ilişkiler kurun ve satışları arttırın.

Wix, özel veya yalnızca üyeler için gibi arama motorları tarafından indekslenmesini istemediğiniz sayfalara, web taramacılarının göreceği şekilde etiketler koyar.

Noindex

Bu özellik, web sitenizin hangi sayfalarının arama motoru robotları tarafından erişildiğini ve hangilerinin erişilmediğini belirtir, böylece içeriğinizi güvenli ve sağlam tutar.

Robots.txt

Kişiselleştirilmiş Google Posta Kutusu

Ücretsiz telefon numaraları

İş yönetimi uygulamalarımızdan biriyle ücretsiz telefon numarası edinin, böylece ziyaretçilerinizin size ulaşmalarını kolaylaştırın.

Google Apps İşletme Sürümü ile kendinize ait kişiselleştirilmiş, markalı e-posta hesabınızı alın. Profesyonel bir etki oluşturun ve neredeyse hiç çaba sarfetmeden ticari markanıza ivme katın.

Finansal Araçlar

Site revizyon geçmişi

Direkt olarak Wix sitenizden fatura hazırlamanıza, ödemeleri kolay bir şekilde takip etmenize ve daha hızlı ödeme almanıza imkan tanıyan InvoiceAsap gibi uygulamaları kullanarak finansla ilgili işlemlerinizi yönetin.

Her an sitenizin kaydedilmiş her versiyonunu inceleyip etkinleştirin ve sitenize edişelenmeden değişiklik yapın.

Siteyi kopyalama

Yeni fikirleri denemek ve bir hesaptan diğerine taşımak için web sitenizi kolayca kopyalayın.

Ortam Dosyaları ve Galeriler

1.000’lerce ücretsiz görüntü

Ses

Ses dosyalarını karşıya yükleyin, ses bulutu çalma listeleri oluşturun ve müziğinizi paylaşmak/satmak için bir iTunes indirme düğmesi ekleyin.

Zengin görüntü, küçük resim ve simge koleksiyonumuzdan istediğiniz dosyaları seçin. İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz, hepsi tamamen özelleştirilebilir ve %100 ÜCRETSİZ.

İnanılmaz görüntü galerileri

Video

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için görsel etki oluşturmak amacıyla Youtube ya da Vimeo videoları ekleyin. Mükemmel bir görünüş için ortam oynatıcısının renklerini, metin ve düğmelerini kolay bir şekilde özelleştirin.

Çekici görüntü galeriyle fotoğraflarınızı sergileyin ve internet sitenize hayat verin. Zengin stil, geçiş ve galeri kaplaması koleksiyonumuzdan istediklerinizi seçin.

Birkaç tıkla kendi özel alan adınızı bağlayın. Sitenizi, bu özelliklerle dolu Premium planlarımızdan birine yükseltin.

Alan adı bağlayın

Markanızı güçlendirmek ve tamamen size ait olan bir web sitesi edinebilmek için Wix’ten özel bir alan adı satın alın.

Alan adı satın alın

Alan Adları

ve Barındırma

Destek

24/7 destek merkezi

Öğreticiler ve örnekli anlatımlar

Yüzlerce öğretici ve örnekli anlatım ile adım adım yardımımızdan yararlanın.

Gece ve gündüz destek alın. Sorularınızın tümünü, her zaman cevaplamak için buradayız.

Bir arama planlaması yapın

Zengin bir bilgi tabanı

Destek forumumuzda tüm sorularınıza cevaplar bulun. Yayınlanan 262.000’i aşkın konuyla, her türlü sorunuz kapsama alanımızda.

Bize ne zaman aranmak istediğinizi söyleyin, sizi o zaman arayacağız. Makineyle konuşmak yok; saatlerce hatta beklemek yok.

Kolay ve basit sorgu formumuz sayesinde stilinize ve bütçenize uyan bir uzmanı tutun. İhtiyacınıza göre profesyonel tasarımcılardan bir alıntı edinin.

Rahat alıntılar

Wix Uzmanı olmak için başvurun ve ücretsiz sergilenip her gün yeni fikirler edinin. Wix web sitenizi bize yollayın ve eğer girebilirseniz size haber verelim!

Uzman olun

Yetenekli ve deneyimli web tasarımcı ve Wix uzmanı topluluğundan yardım alın.

Binlerce inanılmaz tasarım yeneteneği

Wix Arenası