Yeni Ücretsiz Link Reklamlar

Yeni bir web sitemizden bahsetmek istiyorum.

Reklam TR web site değer hesaplama ve reklam hizmetleri ile beraber web siteniz için bulunmaz bir reklam hizmetidir. Öncelikli olarak http://reklamtr.com.tr web sitemizi ziyaret ederek kendi web sitenizi sorgulama yapabilirsiniz. Bu sorgulama ne işe yaramaktadır. Web sitenizin parasal değerini öğrenip site linkiniz kalıcı olarak web sitesi de backlink sağlayacaktır. Web Sitem ne kadar eder diye düşünüyorsanız bu sitede aradığınız sonuca ulaşabilirsiniz.

Gelelim link reklamlara. http://link.reklamtr.com.tr adresine girerek burada 10dan fazla linkinizi ekleyebileceğiniz bölümler bulunuyor. Bu bölümleri açıklayalım.

1. Sörf Link Ekleme

Sörf link karşılıklı link izleme ve hit alma bölümüdür. 1×3 ile 1×100 e kadar bölüm var. Hepsine web sitenizi ekleyebilirsiniz. 1×3 listeye eklediğiniz zaman öncelikle otomatik olarak 3 site incelemesi yapacaksınız. Ve sonra web siteniz 1×3 listeye eklenecek başka bir üye link eklerken sizin siteleri de gezecek. Böylelikle karşılıklı bir link takas sistemi oluşturmuş olduk. Linkiniz listeden kaldırıldığı zaman tekrar eklemelisiniz. Böylelikle 1 linkle sayısız geri dönüşüm alabilirsiniz. 1×100 listeye eklerken 100 site incelemesi yapmıyorsunuz en fazla 10 link inceledikten sonra siteniz sisteme ekleniyor.

2. Banner Ekleme 100x100px

Logonuz yada bir banneriniz varsa sisteme yüklemeden anında linki ekleyebilirsiniz. Bannerlar listesinde alan dolana kadar banner kaldırılmaz. Elbette banner eklemek içinde üyelerin eklemiş olduğu bannera tıklamanız gerekiyor. Sistem bu şekilde devam ediyor.

3. Banner Ekleme 31x81px

Bu küçük banner listesinde de web sitenizin logosunu ücretsiz  ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz 31×81 banner anasayfa en alt bölümde ve sağ bölümde son eklenen listeler bölümünde sergilenir. Diğer üyeler de banner eklerken sizin eklemiş olduğunuz bannera tıklamak zorundadır.

4. Logo Ekleme

Logo ekleme bölümü de tıpkı banner Ekleme mantığı ile çalışır. Fakat sadece web site logonuz kabul edilmektedir. Ücretsiz olarak web sitenizin logosunu ekleyebilirsiniz.

5. Kayan Link Ekleme

Kayan linkler anasayfa en alt kısımda son eklenen link ilk sırada çıkmak şartıyla yayınlanır. Sınırsız kayan Link reklam ekleyebilirsiniz. Reklam ekleme ve yayınlama politikamızı okuyup kabul ederek linklerinizi ücretsiz yayınlıyoruz.

6. Bulut Kelime Link Ekleme

Bulut Kelime linkler anasayfa da sol alanda dönüşümlü olarak yayınlanır. Bulut Kelime linki eklemek için yine sizden önce eklenen bulut linklerden birine tıklamanız gerekiyor. Sonrasında link ekleme formu açılacaktır. click here Linkinizi ekleyerek geri dönüşümleri bekleyin.

7. Anahtar Kelime Link

Web siteniz için en popüler bir anahtar kelime linki ekleyerek sitenizin pr değeri ve Google aramalarda bulunma oranının artırabilirsiniz. Yine anahtar Kelime linkler anasayfa sağ bölümde ücretsiz yayınlanır. Kısa bir anahtar kelime link ekleyerek web sitenizi güçlendirin. Reklamtr olarak bir çok ücretsiz link tanıtımlarını bu sitemizden yapabilirsiniz.

8. İndex Link Ekleme

Reklamtr ile daha fazla sonuç elde etmek için İndex link yani anasayfa da bulunan kalıcı bir linktir. İndex link bölümüne link eklemek için eklenen linklerden birini ziyret etmeniz gerekmektedir.

9. Ekran Görüntüsü Linki Ekleme

Ekran görüntü linki anasayfa sağ bölümde son eklenen link yayınlanır. Ana sayfa da sitenizin sürekli gözükmesini istiyorsanız ara sıra siteye ziyarete gelerek bölümü takip edin. Eğer sitenizin resmi kalktıysa hemen yeniden web sitenizi girerek anasayfa kalın. Aslında bu bir yarış gibi yani ana sayfada etkin kalmak için takip edin. Yine ekran görüntüleri sayfamızdan eklenen linkleri inceleme yapabilirsiniz.

10. (YENİ) Facebook Sayfa Linki

Yeni ücretsiz reklam linki ile sizleri buluşturuyoruz. Facebook sayfa linkinizi ekleyerek profilinize beğeni ve takipçi toplayabilirsiniz. Facebook sayfanızı güncel tutup popüleritesini arttırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Facebook sayfa linkinizi eklemek.

11. (YENİ) YouTube Video Linki Ekleme

Bulunmaz bir video izletme yöntemi. Hemen YouTube videonuzu ekleyerek izleme sayısını, takip sayısını artırın. Şimdilik ücretsiz olarak video linkinizi ekleyebilirsiniz. YouTube video linki eklemek için eklenen videolardan birini izlemeniz gerekir. Bu sayede hem sizin videolarınız izlenecek hem de video sayfanız değerlenecek.

link.reklamtr.com.tr özellikler daha bitmedi.

Ücretli reklam bölümlerimiz de mevcut fakat bunu buraya yazmaya gerek yok şimdilik. Sistemi inceledikten sonra ne kadar başarılı bir site olduğunu anlayacaksınız. Ve size geri dönüşümleri Google analytics ten takip etmeyi unutmayın. Göreceksiniz ki sitenize sayısız bağlantı, sayısız ziyaretçi ve kalıcı linkler olduğunu göreceksiniz. Bu sistemi daha önce kurmuştuk fakat şimdi güncel versiyonu ile daha etkin daha özgün bir şekilde tekrar sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Web sitemiz hakkında daha fazla bilgi almak ve istek şikayet ve görüşleriniz için link.reklamtr.com.tr/iletisim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.